Meta:Devriyeler

From Miraheze Meta, Miraheze's central coordination wiki
This page is a translated version of the page Meta:Patrollers and the translation is 73% complete.
Outdated translations are marked like this.
Devriyeler
Meta'daki devriyeler, spam'a karşı koordinasyon sağlamaya yardımcı olur ve yerel politikalarla uyumlu olduklarından emin olmak için tüm düzenlemeleri gözden geçirir.

Meta'daki Devriyeciler, diğer Yönetici olmayan ve Otomatik onaylanan kullanıcı olmayan diğer kullanıcıları işaretleme yeteneğine sahip olan kullanıcılardır. ', "devriye" ("onaylandı" veya "incelendi") olarak düzenler. Devriye, yöneticilerin ve diğer devriye görevlilerinin spam'e karşı çabalarını koordine etmelerine ve tüm düzenlemelerin yerel politikalara uygunluk açısından gözden geçirilmesine yardımcı olur. Bir düzenleme yerel politikaya aykırı olsa bile, devriye görevlileri yine de bunu incelendi olarak işaretler ve ardından uygun eylemi gerçekleştirir. Devriyeler, devriye gezilmeyen düzenlemeler işaretini ( ! ) görebilir ve bu düzenlemeleri devriye gezildi olarak işaretleyebilir.

Atama ve İptal

Devriyeler, yöneticilerin takdirine bağlı olarak atanır. Kullanıcılar, Yöneticiler duyuru panosu üzerinden hak talep edebilir. Aynı şekilde, devriye görevlilerinin hakları bir yöneticinin takdirine bağlı olarak iptal edilebilir.

Kullanıcıların devriyeye atanması veya haklarının iptal edilmesi için yerine getirmesi gereken belirli bir kriter listesi yoktur. Her yöneticinin bir devriye bayrağı atamak veya iptal etmek için kendi kriterleri vardır, ancak hak aşağıdaki yönergelere uygun olarak doğru şekilde kullanılırsa iptal nadirdir.

Yönergeler

Meta Devriyeler için yönergeler aşağıdadır. Aşağıda, hak verildikten sonra genellikle Meta devriyelerin tartışma sayfalarında değiştirilen bir şablon bulunmaktadır.

Devriyelerin listesi

Geçmiş/Şimdiki Devriyelerin Çizelgesi

The following is a chart of patrollers/tr.
User:RodejongUser:Waki285User:Tali64³User:ZeusUser:GlobeUser:Jph2User:PixDeVlUser:NotArachamUser:Reception123User:ZppixUser:1108-KijuUser:VoidUser:BrandonWMUser:OrangeStarUser:Buehl106User:DrossUser:Bongo CatUser:Agent IsaiUser:StartusUser:PixialUser:アンジェロ先輩User:RaidarrUser:UgochimobiUser:MacFan4000User:ChrsUser:AntonUser:うざっきーUser:JustarandomamericanUser:RedminUser:NaleksuhUser:HypercaneUser:HypercaneUser:TBCtableEXUser:BonnedavUser:HeartsDoUser:CircleyDoesExtracterUser:Universal OmegaUser:松User:Dmehus


Ayrıca bakınız