Yardım merkezi

  From Miraheze Meta, Miraheze's central coordination wiki
  This page is a translated version of the page Help center and the translation is 100% complete.
  OOjs UI icon academic-invert.svgYardım merkezine hoş geldiniz!

  Miraheze nedir?

  Miraheze, herkese esneklikle birlikte yüksek kaliteli viki barındırma sağlama amacı güden, kâr amacı gütmeyen bir viki çiftliğidir. Biz bir grup gönüllü olarak viki çiftliklerini yönetme konusunda çok fazla deneyime sahibiz.

  Reklam göstermiyoruz ve tamamen sizin gibi insanlar tarafından yapılan bağışlar ile çalışıyoruz. Hiçbirimiz yaptığımız iş için para almıyoruz ama biz onu seviyoruz ve umarız siz de yaparsınız. Bizimle ilgili daha fazla bilgi için bkz. SSS#Genel.

  Başlarken...

  Hemen içeri gel! Bu bağlantılar, kolayca bir hesap oluşturmanıza veya bir wiki talep etmenize olanak tanır.

  Wikiniz için yardım isteyin

  Miraheze, Vikipedi'ye güç veren aynı yazılım olan MediaWiki betiği üzerinde çalışır ve düzinelerce uzantı ve temaya sahip olup size harika bir koleksiyon sunar. ManageWiki (Miraheze'ye özel), wikinizi istediğiniz gibi ayarlayarak uzantıları ve dış görünümleri anında etkinleştirmenizi sağlar.

  Listemizde olmayan bir uzantının etkinleştirilmesini mi istiyorsunuz? Daha fazla bilgi için Özellik Talepleri sayfasına bakabilirsiniz..

  Vikinizle ilgili başka sorunlarınız varsa veya genel olarak wikinizi yönetmekle ilgili sorunlarınız varsa Community noticeboard adresinden, Discord sunucumuzdan veya şu adresten sorabilirsiniz. #miraheze connect
  (IRC sorumluluk reddi)

  Phabricator

  Phabricator Miraheze'nin sorun takip sistemidir. Teknik bir sorununuz veya talebiniz olursa, burada bir görev yapabilir, talepte bulunabilirsiniz.

  Phabricator'ı kullanmak için Miraheze hesabınızla giriş yapmanız gerekecektir. Phabricator'daki sorunlar görevler olarak adlandırılır.

  Phabricator görevlerine önceliğine göre cevap verilecektir. Lütfen sabırlı olun ve yapılan her yeni görevin farkında olduğumuzu bilin. Güncelleme olmadan uzun bir süre geçerse, durum güncellemesi için Discord veya IRC'den sormayı da deneyebilirsiniz.

  Katkı

  Miraheze, sizin gibi insanların katkılarıyla ayakta duruyor! Bağış veya gönüllülük olsun, her türlü katkı takdir edilmektedir.

  Miraheze'de hiç kimse maaş almıyor, hepimiz sadece insanlara yardım etmeyi seven gönüllüleriz. Stewardlardan, Wiki Creators'a kadar hepimiz gönüllüyüz!

  Herhangi bir yardım takdir edilmektedir. Başlamak zor değil. Bir sorunun cevabını biliyor musun? Bunu söylemekten asla korkma!

  Wiki'ye katkıda bulunamıyor ama Miraheze'yi seviyor musun? Bağış yapmak da çok takdir edilen başka bir katkıda bulunma yolu!

  Miraheze ile iletişim kurun

  Bu sayfada cevaplanmayan bir sorunuz mu var? Bizi daha iyi tanımak ister misiniz? Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! ısırmayız 😊

  • E-posta adresimiz: sre(at)miraheze.org

  Bir istek veya teklif yapmak istiyorsanız, çeşitli istek/teklif türleri için sayfalar burada listelenir.