Středisko pomoci

From Miraheze Meta, Miraheze's central coordination wiki
This page is a translated version of the page Help center and the translation is 73% complete.
Outdated translations are marked like this.
Vítejte v Centru pomoci!

Co je to Miraheze?

Miraheze je nezisková wikifarma s cílem poskytnout všem wikihosting vysoké kvality a flexibility. Jsme dobrovolnická skupina s mnoha zkušenostmi v provozování wikifarem.

Nezobrazujeme žádné reklamy a provoz kompletně zajišťujeme díky příspěvkům lidí, jako jste Vy. Nikdo z nás není placený za práci, kterou děláme, ale děláme ji s nadšením a doufáme, že Vy také. Pro více informací o nás vizte FAQ#General.

Jak začít...

Jdeme na to! Tyto odkazy Vám umožní jednoduše si vytvořit uživatelský účet nebo požádat o zřízení wiki.

Pomoc pro Vaši wiki

Miraheze běží na systému MediaWiki, což je software, na němž je založená také Wikipedie, a který nabízí skvělou sbírku celé řady rozšíření a skinů (grafických šablon). Nástroj ManageWiki (unikátní pro Miraheze) Vám umožní tyto rozšíření a skiny prakticky okamžitě zpřístupnit a přizpůsobit wiki Vašemu vysněnému obsahu.

Chtěli byste zpřístupnit rozšíření, které není na našem seznamu? Podrobnosti najdete na stránce žádosti o rozšíření.

Máte-li jakékoli jiné problémy se svou wiki nebo obecné dotazy ohledně správy svojí wiki, můžete se zeptat na Community noticeboard, na našem Discord serveru nebo na #miraheze connect
(vyloučení odpovědnosti k pomoci přes IRC)

Phabricator

Phabricator je „tiketový“ sledovací systém používaný na Miraheze. Pokud někdy budete mít technický problém nebo požadavek, jednoduše v něm vytvořte žádost.

K používání Phabricatoru se budete muset přihlásit pod svým účtem z Miraheze. Problémům či žádostem ve Phabricatoru se říká tasks (úkoly).

Úkoly ve Phabricatoru se vyřizují postupně. Buďte prosím trpěliví a vězte, že o každém nově vytvořeném úkolu víme. Když se věci delší dobu nehýbou, můžete se zkusit zeptat na Discordu nebo IRC, jak to s nimi vypadá.

Přispívání

Miraheze je provozována díky příspěvkům lidí jako jste Vy! Ať už jde o finanční dar či dobrovolnickou výpomoc, všechny druhy příspívání jsou vítány.

Nikdo na Miraheze není placen. Všichni jsme jen dobrovolníci, kteří rádi pomáhají lidem. Od stevardů po tvůrce wikin, všichni jsme dobrovolníci!

Jakkoliv malá pomoc je vítána. Začít není těžké. Znáte odpověď na otázku? Nebojte se ji vyslovit!

Nemůžete přispívat na wiki, ale máte rádi Miraheze? Finanční dar je jen dalším způsobem podílení se, který je taktéž velmi ceněn!

Jak kontaktovat Miraheze

Máte otázku, která nebyla na této stránce zodpovězena? Chcete nás lépe poznat? Klidně nás kontaktujte! Nekoušeme :)

Twitter: @miraheze

  • Email: sre(at)miraheze.org

Pokud chcete podat žádost nebo návrh, stránky pro rozdílné druhy žádostí/návrhů jsou vypsány zde.