Středisko pomoci

From Meta
This page is a translated version of the page Help center and the translation is 47% complete.
Outdated translations are marked like this.
OOjs UI icon articleSearch-ltr-invert.svgWelcome to the Help center!

Základy

Miraheze je nezisková wikifarma s cílem poskytnout všem wikihosting vysoké kvality a flexibility. Jsme dobrovolnická skupina s mnoha zkušenostmi v provozování wikifarem.

Nezobrazujeme žádné reklamy a provoz kompletně zajišťujeme díky příspěvkům lidí, jako jste vy. Nikdo z nás není placený za práci, kterou děláme, ale děláme ji s nadšením a doufáme, že vy také.

Jak začít...

Jdeme na to! Tyto odkazy vám umožní jednoduše si vytvořit uživatelský účet nebo požádat o zřízení wiki.

Pomoc pro vaši wiki

Miraheze běží na systému MediaWiki, což je software, na němž je založená také Wikipedie, a který nabízí skvělou sbírku celé řady rozšíření a skinů (grafických šablon). Nástroj ManageWiki (unikátní pro Miraheze) vám umožní tyto rozšíření a skiny prakticky okamžitě zpřístupnit a přizpůsobit wiki vašemu vysněnému obsahu.

Chtěli byste zpřístupnit rozšíření, které není na našem seznamu? Podrobnosti najdete na stránce žádosti o rozšíření.

Máte-li jakékoli jiné problémy se svou wiki nebo obecné dotazy ohledně správy svojí wiki, můžete se zeptat na Community noticeboard, na našem Discord serveru nebo na #miraheze connect
(vyloučení odpovědnosti k pomoci přes IRC)

Phabricator

Phabricator je "tiketový" sledovací systém používaný na Miraheze. Pokud někdy budete mít technický problém nebo požadavek, jednoduše v něm vytvořte žádost.

K používání Phabricatoru se budete muset přihlásit pod svým účtem z Miraheze. Problémům či žádostem ve Phabricatoru se říká tasks (úkoly).

Úkoly ve Phabricatoru se vyřizují postupně. Buďte prosím trpěliví a vězte, že o každém nově vytvořeném úkolu víme. Když se věci delší dobu nehýbou, můžete se zkusit zeptat na Discordu nebo IRC, jak to s nimi vypadá.

Contributing

Miraheze is sustained by contributions from people like you! Whether it's donations or volunteering, all types of contributions are appreciated.

No one at Miraheze is paid, we're all just volunteers who love to help people. From Stewards to Wiki Creators, we're all volunteers!

Any little bit of help is appreciated. Getting started is not hard. Know the answer to a question? Don't be afraid to say it!

Can't contribute on-wiki but love Miraheze? Donating is another way of contributing which is also very appreciated!

Contacting Miraheze

Have a question that wasn't answered on this page? Want to know us better? Feel free to contact us! We don't bite :)

IRC: #miraheze (recommended)

Discord: https://miraheze.org/discord

Facebook: Miraheze

Twitter: @miraheze

Email: sre(at)miraheze.org

On-Wiki: Community noticeboard (questions/discussions) OR Stewards' noticeboard (requests that require Steward intervention)

If you want to make a request or a proposal, pages for various types of requests/proposals are listed here.