Yardım merkezi

This page is a translated version of the page Help center and the translation is 81% complete.
Outdated translations are marked like this.
OOjs UI icon articleSearch-ltr-invert.svgWelcome to the Help center!

Basitçe

Miraheze, herkese yüksek kaliteli wiki barındırma esnekliği sağlamayı amaçlayan kâr amacı gütmeyen bir wiki çiftliğidir. Wiki çiftliklerini yönetme konusunda çok deneyime sahip bir gönüllüler grubuyuz.

Reklam göstermiyoruz ve tamamen sizin gibi insanlar tarafından yapılan bağışlar üzerinden yayın yapıyoruz. Hiçbirimiz yaptığımız iş için para almıyoruz ama biz işimizi seviyoruz ve umarız siz de seversiniz.

Başlarken...

Hemen içeri gel! Bu bağlantılar, kolayca bir hesap oluşturmanıza veya bir wiki talep etmenize olanak tanır.

Wikiniz için yardım isteyin

Miraheze, Wikipedia'ya güç veren aynı yazılım olan MediaWiki üzerinde çalışır ve düzinelerce uzantı ve temaya sahip olup size harika bir koleksiyon sunar. ManageWiki (Miraheze'ye özel), wikinizi istediğiniz gibi ayarlayarak uzantıları ve dış görünümleri anında etkinleştirmenizi sağlar.

Listemizde olmayan bir uzantının etkinleştirilmesini mi istiyorsunuz? Daha fazla bilgi için Özellik Talepleri sayfasına bakın.

Vikinizle ilgili başka sorunlarınız varsa veya genel olarak wikinizi yönetmekle ilgili sorunlarınız varsa Community noticeboard adresinden, Discord sunucumuzdan veya şu adresten sorabilirsiniz. #miraheze connect
(IRC sorumluluk reddi)

Phabricator

Phabricator Miraheze'nin sorun takip sistemidir. Teknik bir sorununuz veya talebiniz olursa, burada bir görev yapabilir, talepte bulunabilirsiniz.

Phabricator'ı kullanmak için Miraheze hesabınızla giriş yapmanız gerekecektir. Phabricator ile ilgili konulara görevler denir.

Phabricator görevlerine önceliğine göre cevap verilecektir. Lütfen sabırlı olun ve yapılan her yeni görevin farkında olduğumuzu bilin. Güncelleme olmadan uzun bir süre geçerse, durum güncellemesi için Discord veya IRC'den sormayı da deneyebilirsiniz.

Katkı

Miraheze, sizin gibi insanların katkılarıyla ayakta duruyor! Bağış veya gönüllülük olsun, her türlü katkı takdir edilmektedir.

Miraheze'de hiç kimse maaş almıyor, hepimiz sadece insanlara yardım etmeyi seven gönüllüleriz. Stewardlardan, Wiki Creators'a kadar hepimiz gönüllüyüz!

Herhangi küçük bir yardım takdir edilmektedir. Başlamak zor değil. Bir sorunun cevabını biliyor musun? Söylemekten korkma!

Wiki'ye katkıda bulunamıyor ama Miraheze'yi seviyor musun? Bağış yapmak da çok takdir edilen başka bir katkıda bulunma yolu!

Miraheze ile iletişim kurun

Bu sayfada cevaplanmayan bir sorunuz mu var? Bizi daha iyi tanımak ister misiniz? Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! ısırmayız :)

  • Eposta: sre(at)miraheze.org

Bir istek veya teklif yapmak istiyorsanız, çeşitli istek/teklif türleri için sayfalar burada listelenir.